Chcesz być najlepszy na świecie? Musisz postawić na ZeroD! Z takiego założenia wyszła reprezentacja Francji w triathlonie, wybierając na swojego głównego partnera naszą markę. Zawodnicy będą startować w specjalnie przygotowanych strojach, które – mamy nadzieję – poprowadzą do największych sukcesów.

ZeroD w neonowych barwach

środa, 15 Marzec 2017

Pozostaje tylko odliczać dni do pierwszych startów w 2017 – nie możemy się już doczekać! Mamy nadzieję, że nikt nie przespał okresu przygotowawczego. Triathlonisto, wejdź w nowy sezon z ogromnym animuszem, chęcią zwycięstwa i… w najlepszej odzieży. Marka ZeroD przygotowała nowe stroje triathlonowe jednoczęściowe i dwuczęściowe. Sprawdź, jak prezentuje się kolekcja Neon. Jak zwykle, postaraliśmy się o kilka propozycji, aby zadowolić każdego zawodnika.

Testy pianek 2017 w barwach ZeroD!

poniedziałek, 30 Styczeń 2017

Już zaraz nadejdzie chwila, na którą tak długo czekaliśmy – triathlonowe zmagania wracają do naszego życia! Wierzymy, że w pocie czoła przygotowywałeś się kondycyjnie i psychicznie do nadchodzących startów. Teraz pozostaje Ci tylko spasować się ze sprzętem, aby uciec rywalom na trasie. Pomożemy Ci dobrze zacząć triathlonowy start, dlatego spotkaj się z nami na testach pianek!

Jak dobrze, że pogoda nie ma wpływu na nasze pływackie treningi. Kiedy wody otwarte nie nadają się do wypróbowania, zawsze można wybrać się na basen. W dbaniu o formę na najwyższym poziomie i zdobyciu niedoścignionej stylówki pomaga ZeroD. Limitowana kolekcja na nowy sezon wjechała na salony!

Filip Przymusiński i jego Vanguard

poniedziałek, 12 Wrzesień 2016

W ostatnich latach miałem okazję pływać w kilku najwyższych modelach pianek topowych producentów. Każdy z posiadanych przeze mnie neoprenów miał coś, co mi się bardzo podobało, ale i coś, co mnie drażniło. Przetestowałem niedawno dwie pianki francuskiego producenta ZeroD – model Vanguard oraz Neptune. Wreszcie znalazłem to, czego szukałem! Żeby nie być gołosłownym, powiem szczerze,

Kobietą być i wybrać strój…

poniedziałek, 12 Wrzesień 2016

W OBLICZU DECYZJI – STRÓJ TRI Powiedzieć, że triathlon to jedno wielkie wyzwanie, to jakby nic nie powiedzieć. Od codziennej treningowo-zawodowo-rodzinnej logistyki, przez dobór najlepszych dla nas metod treningowych, wybór sprzętu, walkę z wagą… Okres przygotowań to dziesiątki decyzji. Nie inaczej jest w czasie samego okresu startu. Jeszcze w przeddzień zawodów podejmujemy ostateczne decyzje odnośnie

Marka ZeroD już na początku swojego istnienia postawiła sobie za cel stworzenie możliwie najlepszego sprzętu dla pasjonatów triathlonu. Owocem ponad dwuletnich badań nad motoryką w wodzie, oporem generowanym przez ciało i jego pływalności było opracowanie nowej generacji pianek triathlonowych ZeroD wraz z najlepszymi zawodnikami i inżynierami.

Głównym założeniem projektantów było stworzenie sprzętu, który łączyłby najnowsze osiągnięcia technologiczne i nietuzinkowy, stylowy wygląd. Tak, aby każdy mógł pływać szybciej i efektywniej.

Pierwsze starty zaliczone (Olsztyn i Brodnica), więc mogę z czystym sumieniem opisać moje ,,doznania” z używania stroju startowego iSINGLET ARMADA i iSHORTS oraz pianki VANGUARD. Wszystko z nowej na naszym rynku marki ZeroD.

Podczas marcowego obozu treningowego na Majorce testowałam dla Was piankę triathlonową Neptune marki ZeroD. W trakcie zgrupowania treningi pływackie realizowałam właśnie w tym sprzęcie, pływając w Morzu Śródziemnym. Woda była dość zimna, ale te warunki stanowiły pierwszą okazję do przetestowania pianki. Muszę powiedzieć, że model Neptune jest z pewnością dobrze izolujący – nie było mi zimno w osłonięte części ciała.

ZERO Doping, ZERO Drafting, ZERO Dns, ZERO Dnf, ZERO Defects – to sztandarowe, a zarazem bezkompromisowe hasło firmy ZeroD, które bardzo zachęciło mnie do przeprowadzenia na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni testu dwuczęściowego stroju triathlonowego tej firmy.

DO GÓRY