O MARCE

Od triathlonistów – dla triathlonistów. Marka ZeroD została założona w 2007 r. we Francji przez dwóch zawodników. Czynni sportowcy najlepiej wiedzą, czego oczekują inni, dlatego firma błyskawicznie stała się jedną z najbardziej profesjonalnych w swojej branży. Chcąc mieć gwarancję najwyższej jakości, przemyślanych rozwiązań i wsparcia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, zaufaj ZeroD. Zarówno panie, jak i panowie mogą liczyć na wydatną pomoc podczas triathlonowych zmagań.

Przedsiębiorstwo posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów, aby móc zapewnić zawodnikowi wszystko, co niezbędne do treningów i startów. Czekają tu najlepsze pianki i stroje triathlonowe. Nie brakuje także kluczowych akcesoriów pływackich oraz rowerowych czy też lifestyle’owej odzieży. Marka stara się z każdą kolejną kolekcją poprawić jakość swoich artykułów, jeszcze lepiej zaspokajając oczekiwania sportowców. Nawet najbardziej wymagający triathloniści będą mogli liczyć na nieocenione wsparcie w walce o rekordowe czasy i złote medale. ZeroD posiada specjalne linie dedykowane dystansom:

 • długim,
 • sprinterskim – zgodne z wymogami ITU,
 • Half Ironman,
 • Ironman.

Marka może pochwalić się tym, że jako pierwsza wprowadziła specjalnie profilowane wkładki z żelem dostosowane do anatomicznej budowy kobiecego ciała. ZeroD myśli o potrzebach wszystkich sportowców, dlatego dopasowuje swoje produkty do ich wymagań. Wysoka jakość, funkcjonalność oraz wyjątkowy design w jednym szeregu? To możliwe!

Wybierz swój strój i inne akcesoria na start, dołączając tym samym do najlepszych na świecie. Francuskie przedsiębiorstwo jest bowiem oficjalnym partnerem Brytyjskiej Federacji Triathlonu – jednej z najbardziej utytułowanych reprezentacji. To właśnie pianki ZeroD pozwalają braciom Brownlee na zdobywanie największych sukcesów, w tym medali olimpijskich. Ciebie również stać na jeszcze więcej – teraz możesz sobie to udowodnić. Zdobądź profesjonalne wsparcie i przełam swoje kolejne bariery!

Marka ZeroD kieruje się w swoich działaniach kilkoma klasycznymi wartościami. Należą do nich:

 1. Zero Drafting – stawiamy na innowacyjność w kwestii stylu i funkcjonalności. Staramy się wyznaczać trendy w świecie triathlonu, rozwijając w ten sposób rynek.
 2. Zero Defect – naszym celem jest produkowanie sprzętu najwyższej jakości. Przykładamy wagę do detali, które decydują o perfekcji wykonania.
 3. Zero DNS (Did Not Start) – jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami skupionymi wyłącznie na ciężkiej pracy. Niektórzy z nas to amatorzy, inni mistrzowie w swoim fachu – łączy nas jednak pasja i chęć podejmowania kolejnych wyzwań. Niech rywale się boją!
 4. Zero DNF (Did Not Finish) – pracujemy ciężko, aby zrealizować nasze cele i spełniać wszystkie sportowe marzenia.
 5. Zero Distance – lata mijają, a my wciąż pozostajemy małą firmą, która ceni sobie bezpośredni kontakt z klientami i ciągłą rywalizację w triathlonie. Uważnie słuchamy opinii innych zawodników, aby wiedzieć, co jeszcze możemy dla Was zrobić.
 6. Zero Doping – wierzymy w sprawiedliwość, lojalność i szacunek wobec uczciwych zasad gry.
 7. Zero Dread – jesteśmy głodni rywalizacji, dlatego nie obawiamy się konkurencji ze strony bardziej uznanych marek.

ZEROD – TRY IT, LIVE IT, LOVE IT!

DO GÓRY