Płyń po sukces w najlepszym stylu (i stylówce!)

Utworzył: / poniedziałek, 23 Styczeń 2017 / Aktualności

Jak dobrze, że pogoda nie ma wpływu na nasze pływackie treningi. Kiedy wody otwarte nie nadają się do wypróbowania, zawsze można wybrać się na basen. W dbaniu o formę na najwyższym poziomie i zdobyciu niedoścignionej stylówki pomaga ZeroD. Limitowana kolekcja na nowy sezon wjechała na salony!

Ravenman dla Pani, Ravenman dla Pana

W naszym asortymencie od niedawna królują wyjątkowe stroje pływackie. Bajkowe wzory zdobią jednoczęściowe kostiumy dla kobiet i szorty dla mężczyzn. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o detale. Odporne na działania chloru i stworzone z doskonałego materiału idealnie dopasują się do potrzeb zawodników szukających dodatkowej prędkości na basenie. Postaw na konwencję, której nie doświadczy każdy pływak – w końcu możesz poczuć się absolutnie nieprzeciętnie! Przecinaj tafle wody w oryginalnym stylu. Niech rywale tracą czas na oglądanie się za Twoim oryginalnym strojem pływackim, dzięki czemu Ty wypłyniesz na szerokie wody.

Który krój dla Ciebie?

Bajeczne wyniki będą możliwe tylko w bajecznym kostiumie. Wyjdź przed szereg anonimowych zawodników i zacznij się wyróżniać strojem oraz lepszymi rezultatami. Przygotowaliśmy kilka opcji, aby nietuzinkowy pływak mógł wybrać coś dla siebie. Nie czekaj, aż wyprzedzą Cię inni i jak najszybciej zdobądź to, co limitowane. Panie i Panowie, oto kilka możliwości…

DO GÓRY