ZeroD w neonowych barwach

Utworzył: / środa, 15 Marzec 2017 / Aktualności

Pozostaje tylko odliczać dni do pierwszych startów w 2017 – nie możemy się już doczekać! Mamy nadzieję, że nikt nie przespał okresu przygotowawczego. Triathlonisto, wejdź w nowy sezon z ogromnym animuszem, chęcią zwycięstwa i… w najlepszej odzieży. Marka ZeroD przygotowała nowe stroje triathlonowe jednoczęściowe i dwuczęściowe. Sprawdź, jak prezentuje się kolekcja Neon. Jak zwykle, postaraliśmy się o kilka propozycji, aby zadowolić każdego zawodnika.

Koszulka triathlonowa uSinglet Neon

Dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i możliwość częstego trenowania na pełnych obrotach. To już standard, że ZeroD dba o komfort użytkownika – płaskie szwy i gładkie wykończenia pozwalają uniknąć nieprzyjemnych otarć i zadrapań. Dla zawodników preferujących długie dystanse niezwykle istotna jest dbałość o wentylację. W koszulce triathlonowej uSinglet Neon, unikniesz przegrzania i podwyższonej temperatury ciała. Może być ona regulowana za pomocą zamka na całej długości. Wyczerpujący wysiłek wiąże się także z utratą sił, dlatego zabezpiecz się przed brakiem energii. W tym stroju triathlonowym umieszczone zostały dwie kieszonki, w których zmieścisz żele i batony. Weź na trasę ulubione smakołyki i działaj!

Strój triathlonowy uSuit zapinany z przodu Neon

Marka ZeroD od lat stara się udoskonalać swoje produkty – nie inaczej jest w przypadku strojów triathlonowych z serii uSuit. W sezonie 2017 do tej grupy dołącza limitowany sprzęt w poprawionej wersji. Szukając idealnej relacji jakość-cena, nie trzeba już więcej szukać. Co wyróżnia ten strój jednoczęściowy? Triathlonowy wybawiciel posiada zamek z przodu, dzięki czemu łatwiej jest operować suwakiem. Szybciej założysz, szybciej zdejmiesz, komfortowo zadbasz o wentylację. Ponadto, produkt został wykonany z tkaniny PowerComfort. Wysoka wytrzymałość przy delikatnym materiale nie powoduje podrażnień. Przyczyniają się do tego także płaskie szwy i wyprofilowane wycięcia. Dzięki strojowi triathlonowemu uSuit zapinanemu z przodu Neon uzyskasz najlepsze wsparcie niezależnie od preferowanego dystansu.

Strój triathlonowy TT Suit Neon

Inżynierowie marki ZeroD, w toku prac nad udoskonaleniem produktów, zwracają uwagę na osiągane wyniki przez sportowców. Zdobyta wiedza – które materiały i jakie zastosowana pozytywnie przekładają się na rezultaty – pozwoliła na kolejną ewolucję. Stworzenie stroju triathlonowego TT Suit Neon to odpowiedź na potrzebę zwiększenia aerodynamiki na rowerze. Badania potwierdzają, że na 40-kilometrowej czasówce zysk czasowy wynosi nawet 134 sekundy! Poprawiona opływowość powietrza, ochrona przed promieniowaniem słonecznym i zastosowanie materiałów chroniących przed otarciami i „przyklejaniem się” odzieży do spoconego ciała będą nieocenionym wsparciem dla triathlonisty. Etap rowerowy będzie dla Ciebie w 100% komfortowy, szybki i jeszcze skuteczniejszy. Wszystko na swoim miejscu? Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na sezon 2017. Działamy!

Produkty:

DO GÓRY